Zapisanie do szkoły

ZAPISANIE DZIECKA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 21 z ODDZIAŁAMI iNTEGRACYJNYMI W SZCZECINIE

• Zapisu do Szkoły Podstawowej nr 21  z OI w Szczecinie rodzic/opiekun prawny dokonuje osobiście.
  • Przy zapisie dziecka do Szkoły Podstawowej nr 21 z OI w Szczecinie niezbędne są dokumenty (do wglądu):

- dowodów osobisty rodzica
- akt urodzenia dziecka
- świadectwo ukończenia poprzedniej klasy
- dokument zawierający PESEL dziecka

• Po dokonaniu zapisu rodzic otrzymuje w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 21 z OI  dokument „potwierdzający przyjęcie", który następnie przedstawia w obecnej szkole dziecka. Na jego podstawie wydawane są:

- „potwierdzenie przekazania"
- odpis arkusza ocen
- karta zdrowia
- dokumentacja pedagoga szkolnego, psychologa, wykaz ocen, itp.

• W/w dokumenty powinny zostać doręczone do sekretariatu szkoły - osobiście przez rodzica/ opiekuna prawnego lub przesłane pocztą przez dotychczasową szkołę przed rozpoczęciem nauki przez dziecko.
  • Nabór  klas pierwszych odbywa się drogą elektroniczną, w okresie wyznaczonym przez organ prowadzący. Wszelkie informacje znajdują się pod adresem http://nabor.pcss.pl/szczecin/
Data dodania: 2021-09-25 22:40:54
Data edycji: 2021-09-25 22:42:13