Szanowni Rodzice,

Zasady działania aplikacji „jemwszkole” na stronie naszej szkoły.

ŻEBY DZIECKO JADŁO OBIAD OD POCZĄTKU MIESIĄCA  NALEŻY OPŁACIĆ CO NAJMNIEJ DWA DNI WCZEŚNIEJ.

(TAK DZIAŁA APLIKACJA)

PROSZĘ TEGO PILNOWAĆ.

DZIĘKUJEMY..:)

Przerwy obiadowe

Przerwa 12:25-12:40 - Tura I : 4A,4B,5C,6A,6B,

Przerwa 13:25-13:40 - Tura II : 4C,5B,5A, 7A,

Z informacji uzyskanych przez Zespół "JemWSzkole", informujemy, że od 20 stycznia 2023 z przyczyn od nas niezależnych opłata prowizyjna tPAY

za błyskawiczne transakcje bankowe realizowane za pomocą "JemWSzkole" wzrośnie do 2%  (wzrost o 1%).

Obsługa systemu JemWszkole.pl – Instrukcja dla rodziców

Pierwsze logowanie

1. Na podany przez państwa ( podczas rekrutacji lub później wychowawcy) adres e-mail  otrzymali lub otrzymają Państwo wiadomość od pl z danymi do pierwszego logowania w systemie tzn. login oraz tymczasowe hasło. Loginem do Państwa konta nie jest adres e-mail,  tylko fraza którą otrzymają  Państwo  w wiadomości startowej (np. rodzic 11589).
  2. Wiadomość startowa może trafić do sekcji SPAM w skrzynce email. Gdy ją Państwo odnajdą należy upewnić się , że zaznaczona została opcja: to nie jest SPAM( by nie mieć problemów z późniejszą komunikacją).
  3. Proszę zachować na poczcie email wiadomość startową od Jem W Szkole, aby zawsze móc ją odnaleźć.
  4. Z aplikacji można korzystać za pomocą przeglądarki internetowej na smartphonie, tablecie lub komputerze z dostępem do internetu  pod adresem jemwszkole.pl   .
  5. Podczas pierwszego logowania do systemu proszę podać hasło tymczasowe, a następnie nadać nowe hasło do swojego konta w systemie.
  6. Proszę zapoznać się z krótkimi video-instrukcjami w dziale ‘INSTRUKCJE” by z łatwością korzystać z aplikacji JemWszkole.pl
  7. Już mogą państwo dokonywać zakupu posiłków dla swoich dzieci.

Dodawanie numeru breloka  do konta dziecka.

1. Dziecko otrzyma w szkole brelok z chipem i wygrawerowanym na nim 10-cio cyfrowym numerem identyfikacyjnym.
  2. Po zalogowaniu się na swoje Konto w aplikacji proszę przejść do zakładki „TWOJE DANE”, tam wpisać numer indentyfikacyjny chipa do wybranego dziecka – wpisując 10- cio cyfrowy numer w polu „KARTA” przy wybranym dziecku i kliknąć przycisk „ZAPISZ”.
  3. Odtąd Państwa dziecko może odbierać posiłki za pomocą breloczka.

Zasady  korzystania ze stołówki szkolnej przy wykorzystaniu aplikacji JemWSzkole.pl

1. Proces zakupu, wydawania i rozliczania posiłków przebiega wyłącznie z wykorzystaniem systemu elektronicznego – aplikacja „ Jem w szkole”.
  2. Do wydawania zakupionego posiłku upoważnia brelok z jednostkowym numerem , którym identyfikuje się osobę uprawnioną przy odbiorze posiłku i sprawdza status zakupionych i opłaconych posiłków.

Pierwszy brelok dziecko otrzymuje za darmo.

1. Rodzic otrzymuje login i hasło do ww. aplikacji.
  2. Brelok użytkowany jest przez cały okres korzystania z posiłków w stołówce szkolnej. Obowiązkiem jego posiadacza jest odpowiednie zabezpieczenie go przed utratą i zniszczeniem. W momencie rezygnacji z obiadów, zakończenia edukacji w SP 21 z OI należy brelok zwrócić do Intendenta.
  3. Utratę lub zniszczenie breloka uczeń zgłasza  bezzwłocznie w sekretariacie szkoły a następnie rodzic za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres a.wojciechowska@sp21.szczecin.pl aby zapobiec wydaniu  posiłku osobie nieuprawnionej.

Koszt zakupu nowego breloka to kwota 5 zł wpłacona na konto szkoły  Nr rachunku bankowego

37 1020 4795 0000 9202 0369 2233

1. W przypadku utraty lub zniszczenia breloka , Intendent po zidentyfikowaniu osoby uprawnionej zezwala na wydanie jej posiłku wyłącznie w dniu zdarzenia. W celu dalszego korzystania z wykupionych posiłków należy zakupić nowy brelok.
  2. Zamówień i opłat za posiłki dokonuje się w aplikacji "JemWszkole"  na dwa dni robocze przed rozpoczęciem korzystania ze stołówki . Po tym terminie zakup obiadów jest możliwy wyłącznie z tygodniowym wyprzedzeniem, liczonym od dnia zakupu.
  3. Poprzez aplikację „Jem w szkole” dokonuje sią zamówienia posiłków, opłaca ich koszt, zgłasza nieobecność w danym dniu na posiłku oraz składa się rezygnację z korzystania ze stołówki szkolnej, dodatkowo można zapoznać się z historią wpłat . Adres strony do zalogowania: https://app.jemwszkole.pl/
  4. W przypadku nieobecności dziecka w szkole w dniu, w którym ma wykupiony posiłek w stołówce szkolnej rodzic ma możliwość zgłosić nieobecność dziecka za pomocą aplikacji „Jem w szkole” , najpóźniej do godziny 8.00 tego samego dnia.
  5. Zgłoszenie nieobecności dziecka po godzinie 8:00 w dniu nieobecności na posiłku nie jest liczone do odpisu za niewykorzystany posiłek.
  6. Aplikacja automatycznie nalicza nadpłatę na koncie dziecka o wartości posiłków w dni z prawidłowo zgłoszoną nieobecnością.
  7. W przypadku planowanej w szkole wycieczki, wyjścia do kina, zawodów- wychowawca oddziału , trener lub inny nauczyciel maja obowiązek ustalić dzień wcześniej z Intendentem szkoły godzinę spożywania posiłku.
  8. W przypadku całkowitej rezygnacji z posiłku z powodu wycieczki wychowawca zgłasza nieobecność całej klasy najpóźniej tydzień przed planowaną wycieczką.
  9. Nieuzasadniona i niezgłoszona nieobecność na posiłku nie stanowi podstawy do zwrotu kosztów za niewykorzystany posiłek.
  10. Szczegółowe zasady korzystania ze stołówki szkolnej reguluje odrębny dokument – „Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej”.
  11. W przypadku problemów technicznych z obsługą aplikacji „JemWszkole” należy skontaktować się z pracownikiem szkoły pod numerem 91-45-32-480 lub emailem: sp21@miasto.szczecin.pl
Data dodania: 2021-08-30 15:57:47
Data edycji: 2023-10-01 12:17:53