Wypisanie ze szkoły

Rodzic jest zobowiązany powiadomić sekretariat szkoły o planowanym fakcie przepisania dziecka do innej szkoły lub wyjeździe za granicę.

Przepisanie do innej szkoły:

• Rodzic dokonuje zapisu dziecka w nowej szkole.

• Otrzymane „potwierdzenie przyjęcia" przekazuje do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 21 z  Oddziałami Integracyjnymi

• Odbiera osobiście kartę zdrowia dziecka od pielęgniarki szkolnej lub wyraża zgodę na wysłanie jej pocztą razem z odpisem arkusza ocen.

• Pobiera do uzupełnienia kartę obiegową

• Na podstawie „potwierdzenia przyjęcia" i wypełnionej karty obiegowej przygotowywany jest odpis arkusza ocen.

Wyjazd za granicę

Rodzic /opiekun prawny dziecka zobowiązany jest osobiście zgłosić się do sekretariatu szkoły w celu napisania stosownego oświadczenia.

• Rodzic osobiście informuje  wychowawcę  klasy  oraz sekretariat  o wypisaniu dziecka ze szkoły.

• Pobiera do uzupełnienia kartę obiegową

• Rodzic/opiekun prawny wypełnia  oświadczenie od kiedy i w jakiej szkole dziecko będzie realizowało obowiązek szkolny  na podstawie, którego przygotowywany jest odpis arkusza ocen.

• Dokumentację medyczną rodzic odbiera osobiście od pielęgniarki szkolnej.

Data dodania: 2021-09-25 22:48:51
Data edycji: 2021-09-25 22:54:26