Wykorzystanie sprzętu - marzec 2023

Urządzenia pozyskane dzięki projektowi Laboratoria Przyszłości na stałe zagościły w działalności szkoły.

Dzięki nim mogliśmy sprawnie przeprowadzić kolejną edycję Talentynek (16.03.2023), podczas których uczniowie prezentowali swoje umiejętności z różnych dziedzin. Korzystaliśmy z mikrofonów, miksera, aparatu.

21.03.2023 przygotowano fotorelację z obchodów Dnia św. Patryka z wykorzystaniem aparatu Canon.

Na Dzień Otwarty przygotowaliśmy w formie wydruków 3D gadżety z logo naszej szkoły - sową.

Na fizyce uczniowie poznawali elektronikę dzięki zestawom Arduino, drukarki 3D oraz aparaty zostały również wykorzystywane podczas zajęć informatyki, rewalidacji.

Dla niewidomych uczniów naszej szkoły przygotowaliśmy popularną grę "Kółko i krzyżyk" - możemy się integrować we wspólnej zabawie.

Data dodania: 2023-04-03 09:04:05
Data edycji: 2023-12-03 01:33:47