Teatr Szkolny ''Lustro'' w Garden of Lights (2023/2024)

Aktorki teatru szkolnego wybrały się z wizytą na unikalną wystawę świetlną inspirowaną bajkowym światem Piotrusia Pana.

Udałyśmy się w niezwykłą podróż po Nibylandii - towarzysząc Wendy, jej braciom oraz oczywiście - Piotrusiowi.

Podczas podążania świetlnymi szlakami magicznej krainy Nibylandia czekały na nas liczne atrakcje, a także specjalna gra oraz pyszna gorąca czekolada.

Tego wieczoru dałyśmy się ponieść własnej wyobraźni. Przygody Piotrusia Pana to doskonała lekcja o tym, czym jest dziecięca ciekawość i dlaczego warto ją pobudzać przez całe życie.
Sam Piotruś Pan, którego spotkałyśmy na naszej wystawie twierdzi, że wszędzie możemy znaleźć coś ciekawego, a świat pełen jest niesamowitych i magicznych miejsc, które warto odkryć.
Data dodania: 2024-01-11 13:02:41
Data edycji: 2024-01-11 13:06:13