Święto drzewa w świetlicy szkolnej

W świetlicy obchodziliśmy Święto Drzewa. Święto to obchodzone jest 10 października.. Drzewa nie bez przyczyny świętują właśnie w październiku. To chyba ta pora roku, w której wzbudzają największą ekscytację. W grupach świetlicowych odbyły się zajęcia związane z tematyką drzew. Aby uczcić ten dzień uczniowie ze świetlicy wykonywali drzewka różnymi metodami. Gazetki w świetlicy, parapety i hol ozdobiła wystawa pięknych prac plastycznych, wykonanych przez dzieci na zajęciach. Zapraszamy do galerii prac wykonanych przez klasę 2b.Wszystkim uczniom, dzięki którym „Dzień Drzewa” mógł zaistnieć, bardzo serdecznie dziękujemy.

Swoją cegiełkę do pięknych i kreatywnych prac plastycznych związanych ze Świętem Drzewa, dołożyły dzieci z klas 1b, 2a i 3b. Prace tworzyliśmy z użyciem naturalnych materiałów – darów jesieni – znalezionych w naszych parkach. Uczniowie w trakcie wykonywania swoich dzieł wsłuchiwali się w odgłosy lasu i natury.

Ewelina Kaczmarek, Małgorzata Szelągiewicz

Data dodania: 2021-10-12 11:11:57