Świąteczne zmagania klasy 3B

Świąteczne zadania od Św. Mikołaja

W grudniu nie jest łatwo… Dni coraz krótsze, a lista spraw do załatwienia jakby nie chciała się kończyć. Codziennie Św. Mikołaj zostawiał nam specjalne zadania do wykonania. Najpierw trzeba było ozdobić choinkę pięknymi dzwonki w duchu less west. Później przyszła kolej na papierowe gwiazdy i to w dodatku aż trzy rodzaje! Św. Mikołaj nie miał dla nas litości. Później były świąteczne tańce i nauka piosenki. W tym roku nawet elfy mogłyby się od nas poduczyć podczas produkowania prezentów – wychodziło nam to doskonale. A lista osób, które chcieliśmy i chciałyśmy obdarować nie była krótka – dzieci z klasy II a ze SP w Drawnie, pracownicy naszej szkoły no i najważniejsze – Rodzice. Na szczęście na wszystko udało nam się znaleźć czas. A nawet udało się nam pobawić na śniegu. No i na zajęciach ruchowych przyszedł do nas Gość Specjalny. Chcecie wiedzieć kto? Koniecznie obejrzyjcie film!

Data dodania: 2022-01-04 11:11:39
Data edycji: 2022-01-04 11:12:54