Spotkanie uczniów 1-3 z policjantką

Spotkanie uczniów klas 1-3 z funkcjonariuszem policji

W pierwszych tygodniu wrześniu odbyło się spotkanie uczniów klas 1-3  z  przedstawicielem policji panią policjantką z komisariatu Szczecin - Pogodno. Dzieci z klas 1-3 mogły poszczycić się swoją wiedzą na temat bezpieczeństwa w drodze do szkoły,  rozwiać wątpliwości, usłyszeć odpowiedzi na nurtujące je pytania. Uczniowie poznali i utrwalili zasady bezpieczeństwa obowiązujące w ruchu ulicznym, na przejściu dla pieszych. Niektórym z chętnych ciekawskich zostały nałożone kajdanki. We wrześniu - miesiącu poświęconemu bezpieczeństwu szczególnie omawiamy zasady bezpieczeństwa obowiązujące na terenie szkoły i poza nią.

Życzymy bezpiecznych zachowań w szkole i podczas powrotu do domu.

Dziękujemy pani policjantce za spotkanie z uczniami naszej szkoły.

Data dodania: 2022-09-10 20:48:19
Data edycji: 2022-09-10 20:55:38