Samorząd Uczniowski w LaserTag (2022/2023) - Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie

SamorzÄ…d Uczniowski w LaserTag (2022/2023)

Zintegrowany zarząd Samorządu Uczniowskiego to podstawa. Tym razem poznawaliśmy swoje mocne strony takie jak strategia, spryt, podejmowanie szybkich decyzji, a także kształtowaliśmy umiejętności radzenia sobie z przegraną i wygraną. Wszystko to w atmosferze dobrej zabawy w LaserTag Szczecin.

Gra odbyÅ‚a siÄ™ na specjalnie przygotowanej arenie. Do naszej dyspozycji byÅ‚o ponad 400 m2 labiryntowych przejść i zakamarków do ukrycia. Arena pokryta jest póÅ‚mrokiem, co daje dodatkowy dreszczyk emocji, tak jak zadymienie. Rozlokowane przeszkody i zasÅ‚ony, beczki, mury obronne, wieże snajperskie i okopy sprawiÅ‚y, że trudno byÅ‚o robić Uczniom zdjÄ™cia - tylko chyÅ‚kiem przemykali miÄ™dzy nimi.

Najlepsi z najlepszych okazali siÄ™ Helena z 5b (I starcie) oraz Wiktor z 4c (II starcie).

Krótka migawka z labiryntu:
Data dodania: 2023-02-10 13:01:46
Data edycji: 2023-02-10 13:03:21

,,Każdy czÅ‚owiek ma w sobie wiele możliwoÅ›ci, musi je tylko odkryć”