Rozstrzygnięcie konkursu 3D Pro (2023/2024)

Z inicjatywy ucznia z klasy 5C Lucjana R. został zorganizowany konkurs, który polegał na stworzeniu projektu w programie komputerowym Tinkercad i wydrukowaniu go w szkolnej drukarce 3D. W konkursie wzięło udział 13 uczniów, a jego rozstrzygnięcie było dla komisji konkursowej nie lada wyzwaniem. Uczniowie naszej szkoły wykazali się niezwykłą kreatywnością i zaprojektowali m.in. logo naszej szkoły, dinozaura, torebkę, czy jajko z niespodzianką.

Wyniki konkursu:

1. miejsce Nadia 5C projekt „Jajko z niespodzianką”
  2. miejsce Kajetan 5C projekt „Dinozaur”
  3. miejsce Paweł 6B projekt „Świnka Morska”

Szczególne podziękowania należą się Pani Dyrektor, która wsparła finansowo nagrody konkursowe, Pani Monice Rutkiewicz za pomoc w drukowaniu projektów oraz Lucjanowi za świetny pomysł, zaangażowanie i organizację nagród pocieszenia. Brawo!

Prace konkursowe uczniowie drukowali na sprzęcie zakupionym z programu Laboratoria Przyszłości.

Data dodania: 2024-06-26 09:13:43
Data edycji: 2024-06-26 09:14:53