Rajd SKKT do Centrum Wodnego ''Laguna'' w Gryfinie (2022/2023)

Pływanie to świetny sposób na zachowanie zdrowia. Korzyści płynące z pójścia na basen są nieograniczone. Ta niezwykle często wybierana aktywność fizyczna pomaga w zachowaniu zdrowego układu krążenia, a nawet pozytywnie wpływa na układ nerwowy. Poza tym - to doskonały moment na zintegrowanie grupy i genialna zabawa.

Co może robić prawie 40 naszych Uczniów z klas 4-8 (4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 6a i 8a - w SKKT są reprezentanci każdej z klas) o 7 rano pod szkołą w sobotę? Oczywiście - szykować się do wyprawy. Spod domu na zbiórkę, autobusem do dworca, potem opóźnionym pociągiem z wydłużoną trasą, następnie pieszo (wszakże to rajd!)…

… Blisko 40 śmiałków (w tym osoby z różnymi niepełnosprawnościami) oraz 4 opiekunów (w tym płetwonurek i ratownik WOPR) dotarło w ten sposób do gryfińskiego aquaparku.

Po prawie trzygodzinnych wodnych szaleństwach (zjeżdżalnie pontonowa i zakryta, solanka, rzeczka, fale, jacuzzi, basen sportowy, natryski, basen rekreacyjny, wodospady, wodne grzyby i wiele innych) uczestnicy rajdu posilili się w restauracji oraz odpoczęli w części relaksacyjnej.

Przyspieszony marszobieg na dworzec, trzy przesiadki i pożegnanie pod szkołą zwieńczyły ten dzień pełen wrażeń.

Już szykujemy się do kolejnego rajdu!
Data dodania: 2023-03-29 10:36:07
Data edycji: 2023-03-29 10:40:06