Pasowanie na wychowanka świetlicy (2022/2023)

Dnia 18.11.2022 roku odbyła się uroczystość przyjęcia do grona społeczności świetlicowej nowych, najmłodszych uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej. Uczniowie przeszli test gotowości świetlicowej sprawdzający ich wiedzę, znajomość zasad obowiązujących w świetlicy oraz kształtujący sprawność fizyczną. Odbyło się segregowanie klocków, sprawne  ustawianie się w pary,  wiersz recytowany przez uczennicę klasy 1A - Hanię,  piosenka w wykonaniu Niny, Poli i Hani również z klasy 1A.  Dziewczynki z obu klas  pokazały wyciszającą jogę a chłopcy sprawdzili  swoją umiejętność rzutu do celu. Chętni uczniowie wzięli udział w zabawie „Simon mówi” oraz pokazali nam swoją tężyznę robiąc pompki. Na uroczystość została zaproszona Pani Dyrektor, Pani Wicedyrektor,  wychowawcy klas pierwszych, pedagog i  nauczyciele.  Zmagania klas pierwszych dopingowała – klasa 4B, 4C której uczniowie również uczęszczali do świetlicy.  Na koniec nastąpiło uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów z rąk Pani Dyrektor.

Wszystkim dzieciom gratulujemy i serdecznie witamy w naszym gronie.

Organizatorzy uroczystości: p. Ewelina Kaczmarek, p. Kamila Karcz, p. Kamila Kochanowska

Data dodania: 2022-12-04 20:29:18
Data edycji: 2022-12-04 20:32:16