Paczka dla Bohatera

Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z rodzicami/opiekunami oraz nauczycieli do udziału

w charytatywnej zbiórce żywności z długim terminem ważności i artykułów chemicznych, środków higieny osobistej dla Kombatantów (kawa, herbata, mąka, ryż , kasze, płatki śniadaniowe, olej, warzywa w puszkach, słodycze, szampony, proszki, płyny, pasty do zębów itp.). Rzeczy  można dostarczać  do sali 55 lub 54  (świetlica szkolna) do dnia 3 grudnia. Zebrane dary zostaną przekazane do Stowarzyszenia Paczka dla Bohatera  a następnie  Kombatantom w całej Polsce.

Mile widziane laurki, kartki z życzeniami dla kombatantów od dzieci, które wraz z artykułami zostaną dołączone do paczek.

Można dołączyć kartki  z życzeniami dla naszych żołnierzy Wojska Polskiego, Wojska Obrony Terytorialnej, funkcjonariuszy Straży Granicznej, które również zostaną  przekazane współczesnym bohaterom w podzięce za obronę naszych granic, wdzięczność za służbę.

Organizatorzy:

Pani Ewelina Kaczmarek i Pani Kamila Dzieńkowska