Nietoperze w naszej szkole

W lutym do Naszej szkoły zaproszono Panią Barbarę Górecką, która na co dzień zajmuje się nietoperzami. Jest ona nauczycielem akademickim, z wykształcenia pedagogiem. Nietoperze to jej pasja. Opiekuje się nimi, ratuje, leczy. Pani Barbara ma zgodę na przeprowadzanie zajęć w szkole od Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Do szkoły przyszła ze swoimi podopiecznymi. Uczniowie z klas 1a,1b,2b i 1c mieli możliwość wysłuchania krótkiej prelekcji na temat tych ciekawych zwierząt. Zobaczyli z bliska, jak wyglądają nietoperze. Dowiedzieli się jakie dźwięki wydają,a także mieli możliwość nakarmienia nietoperzy. Wysłuchali ciekawych historii Pani Barbary związanych z  wieloletnim życiem wśród nietoperzy. Uczniowie dowiedzieli się, jak należy się zachować przy bliższym spotkaniu z nietoperzem.

Data dodania: 2024-03-06 10:20:14
Data edycji: 2024-03-06 10:25:32