Naleśniki - pyszne danie (2022/2023)

Kulinarne wtorki świetlicowe z udziałem uczniów kl. 2A stały się już cotygodniową tradycją . Towarzyszy im moc radości, piękno nowych doświadczeń, czas relaksu i co równie ważne, czas degustacji. Tym razem królowały naleśniki - pyszne danie  do wybory wedle gustu i upodobań oraz preferencji smakowych - z kremem czekoladowym, serkiem waniliowy, marmoladą różaną, a nawet dżemem truskawkowym, zaś dla miłośników słodkości z ich ulubioną nutellą. I jakkolwiek historię tego specjału datują receptury francuskiej kuchni z 1540 r., to i tak do historii szkolnych kulinariów przechodzi talent kulinarny uczestników zajęć świetlicowych kl. 2A, jako niekwestionowanych master chefów i przyszłych znamienitych restauratorów.

Data dodania: 2023-04-12 12:29:28
Data edycji: 2023-04-12 12:30:13