''Migowy dla dzieci'' - podsumowanie modułu III (2022/2023)

WIOSENNE PORZĄDKI – PODSUMOWANIE MODUŁU III INTERDYSCYPLINARNEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO „MIGOWY DLA DZIECI”

Choć już mało kto liczy na srogą zimę, to właśnie teraz – przy okazji wiosennych porządków, przypomnieliśmy sobie o podsumowaniu realizacji III już modułu Interdyscyplinarnego Projektu Edukacyjnego „Migowy dla dzieci”, którego organizatorką jest @MiguMig - zabawy z językiem migowym. Tym razem rozśpiewaliśmy się wraz z @Jazzowanki. Zobaczcie efekty naszej pracy, ale ostrzegamy, że od śpiewania tej piosenki może jeszcze wrócić do nas zima :)

Data dodania: 2023-03-26 15:47:14