Międzynarodowy Projekt „Kreatywne Prace Plastyczne'' - II edycja

Nasza świetlica przyłączyła się kolejny rok szkolny do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Kreatywne Prace Plastyczne”. Jest to II edycja najbarwniejszego projektu edukacyjnego na świecie. Więcej informacji na naszym portalu: http://kreatywnepraceplastyczne.blogspot.com/

W czasie roku szkolnego dzieci ze świetlicy będą realizowały zadania czyli ciekawe, barwne, eksperymentalne techniki plastyczne opracowane przez organizatora projektu.

Grupa świetlicowa zrealizowała pierwszy temat świetnie się przy tym bawiąc. Była to praca plastyczna pt.: „Jesienne drzewko technika mieszaną”.

Na papierze artystycznym tworzyliśmy drzewo, wydzieraliśmy jego elementy z kolorowego papieru: gałęzie, pień, liście. Elementy przyklejaliśmy do kartki. Następnie na liściach czarnym mazakiem dorysowaliśmy nerwy. Farbami obmalowaliśmy kształty liści.

Zapraszamy do galerii.

Wychowawczyni: Ewelina Kaczmarek