Konkurs Sanepid (2022/2023)

Laureatki etapu powiatowego Wojewódzkiego Przeglądu Form Artystycznych

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Szczecinie rozstrzygnął etap powiatowy V-ego Wojewódzkiego Przeglądu Form Artystycznych organizowanego w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach”.

Konkurs skierowany był do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych. Celem konkursu było ukazanie problemów związanych z zażywaniem substancji psychoaktywnych, z uwzględnieniem nowych substancji psychoaktywnych - dopalaczy, a także zainspirowanie i integrowanie środowisk szkolnych do działań w zakresie profilaktyki uzależnień poprzez formy teatralne. Komisja oceniała wg następujących kryteriów: zgodność treści występu scenicznego z tematyką konkursu, wartość edukacyjna występu scenicznego, pomysłowość oraz kreatywność, walory artystyczne  oraz dobór muzyki, choreografii i kostiumów.

Komisja konkursowa składała się z  przedstawicieli Urzędu Miasta, Wydziału Spraw Społecznych w Szczecinie, Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie.

Wyniki konkursu:

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi (Zuzia P., Łucja, Karolina, Marharyta i Anastasiia 6a wraz z opiekunem artystycznym, Panią Agatą Flejter).

Ogromne gratulacje!

Data dodania: 2023-06-18 08:02:40