II szkolny konkurs wiedzy o przysłowiach

Jeszcze w kwietniu uczennice i uczniowie klas 1-3 stanęli w szranki, prezentując swoją wiedzę o polskich przysłowiach w II szkolnym konkursie "Mądrej głowie dość dwie słowie". Pomimo tego, że test był naprawdę trudny, to frekwencja dopisała! Prawie setka upominków ufundowanych z uprzejmości Rady Rodziców została wręczona uczestnikom i uczestniczkom; a szczególne gratulacje należą się:

Magdzie z klasy 3b, która zajęła pierwsze miejsce w klasach trzecich, z wynikiem najwyższym w całej szkole, 26/30!
Jeremiemu z klasy 1a, który również zajął pierwsze miejsce, w klasach pierwszych, a swoim wynikiem zawstydził niejednego ucznia starszych klas! 17/30
Klasie 2a, która zgarnęła dla siebie całe podium klas drugich, w kolejności Aniela, Kacper i Adam.
Dla chętnych - quiz z konkursowymi przysłowiami, do przećwiczenia. Przyda się za rok, w III edycji. ;)

p. Martyna Maciejewska
Data dodania: 2022-05-06 10:25:55