Grand Prix Joanny z 6b (2023/2024)

Grand Prix Joanny z 6b w 33. MIĘDZYNARODOWYM Festiwalu Sztuki Pięknej Color Art „Wszystkie Kolory Muzyki”

Festiwal Color Art jest imprezą cykliczną trwającą od 1990 roku; kontynuacją Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcej Twórczości Plastycznej pod patronatem Polskiego Komitetu do spraw UNESCO. Jego celem jest jak najszersze propagowanie wszelkich form dziecięcej twórczości plastycznej. Zagadnienia będące co roku tematem konkursu otwierają przestrzeń do rozmów i działań na rzecz poszanowania godności, odmienności i równouprawnienia. Temat tegorocznej edycji Festiwalu bardzo mocno wpisuje się w misję Ambasadora Dobrej Woli UNESCO – Herbie Hancocka, podkreślającego humanistyczne wartości jazzu jako ważnego środka dialogu między ludźmi, sprzyjającego poszanowaniu praw człowieka i eliminowaniu dyskryminacji społecznych.

Joanna podczas zajęć koła plastycznego pod opieką opiekuna artystycznego, Pani Agaty, wykonała pracę konkursową, którą można będzie podziwiać w maju podczas wernisażu konkursu.

Joanna rywalizowała z 5 tysiącami prac z kilkudziesięciu państw z całego świata, w tym np. Tajlandią, Mołdawią, Nigerią czy USA.

Ogromne gratulacje dla Joasi, Jej Rodziców oraz mentorki!
Data dodania: 2024-05-07 13:31:25
Data edycji: 2024-05-07 13:32:10