Dzień Matki w świetlicy

Dzień Matki to wyjątkowe święto, i warto o nim pamiętać. Obchodzone jest corocznie, jako wyraz szacunku dla wszystkich matek. Dokładna data przypadania Dnia Matki zależy od kraju, w którym jest świętowany. W Polsce święto to przypada 26 maja. W tym dniu mamy są obdarowywane laurkami, kwiatami oraz różnego rodzaju prezentami przez własne dzieci. To święto ma na celu okazanie mamom szacunku, miłości, podziękowania za trud włożony w wychowanie. Niezależnie od kultury, szerokości geograficznej czy języka, dzieci na całym świecie w Dniu Mamy wyrażają swoją miłość najpiękniej jak potrafią. Bukiet polnych kwiatów i własnoręcznie przygotowana laurka są dla każdej mamy piękną pamiątką o magicznej mocy. Świetliczaki z 1b wykonali piękne laurki z życzeniami dla Mam, które wręczyli 26 maja.

Kochanym Mamom życzymy Wszystkiego najlepszego!!!

Data dodania: 2021-07-30 15:07:17
Data edycji: 2021-07-30 15:07:23