Droga Babciu, Drogi Dziadku!!!

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci a 22 stycznia Dzień Dziadka. Warto o tym pamiętać, bo to właśnie oni często przyprowadzają nas do szkoły lub odbierają, opiekują się nami i sprawiają, że czujemy się kochani. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dzieci ze świetlicy z przygotowały laurki dla swoich dziadków pełne miłości i radości. Gazetka przy świetlicy szkolnej przypomina o tym ważnym dniu.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, które pozwoli w pełni cieszyć się życiem oraz wielu powodów do radości, dzięki którym każdy Wasz dzień będzie pogodny i szczęśliwy. Żyjcie 100 lat albo i więcej, bądźcie przykładem i pociechą dla swoich wnuków. Kochajcie swoje wnuki, chwalcie, pocieszajcie, rozweselajcie – nikt inny nie zrobi tego lepuj niż Wy. Składają uczniowie ze świetlicy szkolnej wraz z wychowawczyniami.

Data dodania: 2022-01-26 12:51:59
Data edycji: 2022-01-26 12:52:22