Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zajęcia pozalekcyjne

W naszej szkole każdy uczeń może rozwijać swoje zainteresowania, uczestniczyć w ciekawych i bezpłatnych zajęciach pozalekcyjnych.

W roku szkolnym 2021/2022 proponujemy następujące zajęcia:

 

         
  Prowadzący  Nazwa zajęć
grupa/ klasa sala godzina/dzień
1 Aleksandra Matuszewska Enigma koło z zakresu programowania 3b s.52 8:55-9:40 poniedziałek
2 Aleksandra Matuszewska Podstawy języka migowego 3b s.52 11:40-12:25 piątek
3 Aleksandra Matuszewska Douczki-zaj. wyrównawcze ed. matematyczna 3b s.52 12.35-13:20 wtorek
4 Aleksandra Matuszewska Douczki-zaj. wyrównawcze ed. polonistyczna 3b s.52 12:35-13:20 czwartek
5 Jutyna Szulerecka zaj. wyrównawcze - ed. matematyczna 2b s.64 11:40-12:25 czwartek
6 Jutyna Szulerecka zaj. wyrównawcze - ed. polonistyczna 2b s.64 8:55-9:40 środa
7 Jutyna Szulerecka Czytam z klasą - koło z zakresu ed. polonistycznej 2b s.64 9:50-10:35 piątek
8 Joanna Kamińska Przyjaciela Magicznego Drzewa - koło literackie 3c s.53 9:50-10:35 poniedziałek
9 Joanna Kamińska Koło sztuki urzytkowej- koło plastyczne 3c s.53 14:35-15:20 wtorek
10 Joanna Kamińska zaj. wyrównawcze - polski 3c s.53 8:55- 9:40 środa
11 Joanna Kamińska zaj. wyrównawcze - matematyka 3c s.53 8:00-8:45 czwartek
12 Justyna Hałucha zaj.wyrównawcze - ed. matematyczna 2c s.63 8:55-9:40 poniedziałek
13 Justyna Hałucha zaj. wyrównawcze - ed. polonistyczna 2c s.63 8:55-9:40 czwartek 
14 Justyna Hałucha Koło "Ciekawscy drugoklasiści" 2c s.63 11:40-12:25 piątek
15 Milena Witkowska Koło z j. angielsiego 3a s.51 8:55-9:40    środa
16 Milena Witkowska Koło matematyczne z elementami kodowania 3a s.51 8:55-9:40  piątek
17 Milena Witkowska Zaj. wyrónawcze 3a s.51  
18 Magda Holak Pomocna dłoń-1 zaj. wyrównawcze 1a s.61 8:00-8:45  wtorek
19 Magda Holak Pomocna dłoń-2 zaj. wyrównawcze 1a s.61 8:50-9:35  wtorek
20 Tomasz Zaorski zaj. wyrównawcze 2a s.62 13:40-14:25 poniedziałek
21 Tomasz Zaorski zaj. wyrównawcze 2a s.62 8:55 - 9:40 piątek
22 Tomasz Zaorski zaj. wyrównawcze 2a s.62 13:40-14:25  wtorek
23 Ewa Bylina zaj. wyrównawcze 1b s.60 12:35-13:20 środa
24 Ewa Bylina zaj. wyrównawcze 1b s.60 12:35-13:20 piątek
           
25 Elżbieta Kozaczuk zaj. wyrównawcze z matematyki 4b s.86 14:35-15:20   poniedziałek
26 Elżbieta Kozaczuk zaj. wyrównawcze z matematyki 7a s.43 15:30-16:15 poniedziałek
27 Elżbieta Kozaczuk zaj. wyrównawcze z matematyki 5a s.41 8:00-8:45 piątek
28 Urszula Witak-Szustakiewicz zaj. wyrównawcze j. angielski 4b s.40 8:00-8:45 poniedziałek
29 Urszula Witak-Szustakiewicz Koło z uczniem zdolnym 5a s.40 15:20-16:00 środa
30 Urszula Witak-Szustakiewicz zaj. wyrównawcze j. angielski 5a s.40 13:20-14:00 piątek
31 Agata Flejter-Wojciechowicz Koło plastyczne zajęcia uzdalniające 7a/5a/4a/4b pracownia plastyczna 15:20-16:05 poniedziałek
32 Agata Flejter-Wojciechowicz zaj. wyrónawcze - Przyroda 4a,4b s.86 14:35 - 15:20 wtorek
33 Agata Flejter-Wojciechowicz zaj. wyrównawcze - Biologia 5a s.86 15:20 - 16:15 wtorek
34 Agata Flejter-Wojciechowicz zaj. wyrónawcze Biologia 8a s.86 16:05-16:50 poniedziałek
35 Agata Flejter-Wojciechowicz konsultacje  - Biologia kl. 5-8 s.86 16:15-17:00   wtorek
36 Agata Flejter-Wojciechowicz zaj. wyrónawcze Biologia 7a s.86 16:30-17:15 piątek
37 Agata Flejter-Wojciechowicz Koło biologiczne kl.4-8 s.86 16:00-16:45 środa
38 Anna Chróściak zaj. wyrównawcze - j. polski  7a s.42 15:30-17:30 wtorek
39 Anna Chróściak zaj. wyrównawcze - j. polski  4a s.42 14:35-16:40 środa 
40 Anna Chróściak Koło Dziennikarskie 7a,4a,4b s.42 13:40-14:25 wtorek
41 Magdalena Wołyniec zaj. wyrónawcze   s.41 14:35-15:20 środa
42 Magdalena Wołyniec konsultacje (wyrównawcze)   s.40 7:10-7:55 piątek
43 Magdalena Wołyniec zaj. wyrónawncze   s.41 15:30-16:15 środa
44 Natalia Siemaszko zaj. wyrównawcze   s.87 15:30- 16:15  poniedziałek
45 Ewa Zadrożna Fuks zaj. wyrównawcze 7a s.44 7:10-7:55 piątek
46 Ewa Zadrożna Fuks zaj. wyrównawcze 5a s.44 7:10-7:55 piątek
47 Ewa Zadrożna Fuks zaj. wyrównawcze 8a s.44 8:00-8:45 poniedziałek
48 Joanna Osuch SKKT      
49 Joanna Osuch gimnastyka korekcyjna 1-3 sala gimnastyczna 13:40-14:25 wtorek
50 Robert Wypart język migowy 2c s.63 8:55-9:40 czwartek
51 Martyna Maciejewska ścieżka z niedźwiedziem brunatnym (fundacji WWF) 2b s.64 10:45-11:30 czwartek
52          
Data dodania: 2021-07-30 16:39:29
Data edycji: 2021-10-15 08:07:55
Ilość wyświetleń: 299

Nasi Partnerzy

,,Każdy człowiek ma w sobie wiele możliwości, musi je tylko odkryć”

Kartezjusz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej