W dniach od 1-8 .03.2024 r. Opiekun na przejściu dla pieszych będzie nieobecny.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Zajęcia pozalekcyjne

W naszej szkole każdy uczeń może rozwijać swoje zainteresowania, uczestniczyć w ciekawych i bezpłatnych zajęciach pozalekcyjnych.

W roku szkolnym  2023/2024  proponujemy następujące zajęcia:

 

  Prowadzący Nazwa zajęć  grupa/klasa sala dzień godzina
1

URSZULA WITAK-SZUSTAKIEWICZ

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA ANGILEKSIEGO

5-7 40 piątek 7:10-7:55
2

JUSTYNA ZIELIŃSKA

Zajęcia wyrónawcze z matematyki

4-7 88 czwartek 14:35-15:20
3 AGATA FLEJTER/ANNA TOMCZYK Koło -Teatr Szkolny "lustro" 5-7 86 Poniedziałaek1/2 15:30-16:15
4 AGATA FLEJTER Koło biologiczno-Przyrodnicze 4-7 86 Poniedziałek  1/2 15:30-16:15
5

AGATA FLEJTER

 

Koło plastyczne

5-7 Pracownia artystyczna Poniedziałek 1/2 16:30-17:15
6

AGATA FLEJTER

Zaj. wyrónawcze biologia,przyroda

5-7 biologia  

4b przyroda

86 Poniedziałek 1/2 16:30-17:15
7

AGATA FLEJTER

Koło języka i kultury japońskiej "Nippon"

5-7 86 Wtorek 1/2 15:30-16:15
8

ANNA TOMCZYK

Zajęcia wyrónawcze z j. polskiego

4c,5a,6a,7a 87 Wtorek 1/2 15:30-16:15
9

ANNA TOMCZYK

Koło języka łacińskiego i kultury antycznej

6AB 87 Wtorek 1/2 15:30-16:15
10

AGATA FLEJTER KATARZYNA KAMROWSKA

ANNA TOMCZYK

Szkolne koło Krajoznawczo-Turystyczne

4-7 plener sobota lub wyjątkowo niedziela  - raz w miesiącu 8:00 - ?
11

ANNA TOMCZYK

Koło dziennikarskie

4-7 Teams każdy Koło odbywa się w formie korespondencyjnej
12

EWA ZADROŻNA - FUKS

Zajęcia wyrónawcze

5-7 63 Poniedziałek 14:35-15:20
13 EWA ZADROŻNA- FUKS Koło- KLUB RUMMIKUBA
5-7 63 Poniedziałek 15:00-16:00
14

MAGDALENA HOLAK

Zajęcia wyrónawcze/konsultacje z przyrody 4c

4 62 Wtorek 8:55-9:40
15

MAGDALENA HOLAK

Zajęcia wyrónawcze kl. 3a

3A 42 środa 8:00-8:45
16 ALEKSANDRA PRAXMAJER Zajęcia wyrównawcze - historia
4-6 64 Czwartek 14:35-15:20
17 DOROTA ZARZYCKA koło-SKS 5-6 sala gimnastyczna czwartek 14:40-15:25
18 ELŻBIETA KOZACZUK Zaj. wyrónawcze  z matematyki
kl. 5,6,7 64 środa 14:35-15:20
19 ELŻBIETA KOZACZUK Koło - Zaj. rozwijające uzdolnienia matematyczne
5-7 61 Poniedziałek 14:35-15:20
20 MARTYNA MACIEJEWSKA GRAMY - szkolne koło gier planszowych 4b i inni zainteresowani uczniowie 43 środa 13:40-14:25
21

MONIKA MOŚCICKA

Zajęcia wyrónawcze- j.polski

 

63

środa

14:35-15:20

  SYLWIA KAZIMIERCZAK

 

Zaj. wyrónawcze j. angielski

kl. 4

s.41

wtorek

7:15-7:55

  BARTOSZ SZWACIŃSKI Szkolne koło Edukacji Morskiej

kl. 4-6

plener

 

8:00-

 

ZAJĘCIA DODATKOWE

NIENUDNO

  • Eksperymenty
  • Robotyka z j.angielskim
  • Matematyka w Minecrafcie
  • Programowanie Minecrafcie

czwartek

czwartek

czwartek

piątek

 

 

12:40-13:25

13:40-14:40

14:40-15:40

16:30-17:30

 

 

 

 

 

 

 

 

Data dodania: 2021-07-30 16:39:29
Data edycji: 2023-11-23 09:03:02
Ilość wyświetleń: 2474

Nasi Partnerzy

,,Każdy człowiek ma w sobie wiele możliwości, musi je tylko odkryć”

Kartezjusz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej