W dniach od 1-8 .03.2024 r. Opiekun na przejściu dla pieszych będzie nieobecny.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności

 

  NAZWISKO I IMIĘ DATA GODZINA SALA
1 Dorota Andrychowska czwartek/po umówieniach 7:00-8:00 s.64
2 Wiesława Barabas Poniedziałek 15:00-16:00  
3 Ewa Bylina piątek 10:35-11:35 s.3
4 Ewa Ćhomicz Poniedziałek 16:20-17:20 gab. pedagoga
5 Justyna Danielczuk  czwartek 10:45-11:30 gab.pedagoga
6  Anna Dzięcioł środa 10:45-11:30 p. nauczycielski
7 Agata Flejter Wtorek 15:30-16:30 s.86
8 Gil Tomasz czwartek 9:50-10:35 pok. nauczycielski
9 Małgorzata Giżycka  Czwartek 15:30-16:30 gab.pedagoga
10 Justyna Hałucha czwartek/piątek 13:25-13:55/7:30-8:00 p. nauczycielski
11 Magdalena Holak wtorek 12:40-13:40 s.62
12 Kamila Karcz Poniedziałek 10:30-11:30 s.55
13 Ewelina Kaczmarek Czwartek/Piątek 6:00-6:30/6:00-6:30 s.55
14 Joanna Kamińska Środa 15:20-16:10 s.53
15 Krzysztof  Kamiński      
16 Katarzyna Kamrowska Wtorek 11:40-12:25 s.3
17 Kamila Kochanowska środa 12:30-13:30 s.55
18  Sylwia Kazimierczak piątek 15:30-16:15 p.nauczycielski
19 Elżbieta Kozaczuk Poniedziałek 12:25-13:25 p. nauczycielski
20 ks. Dariusz Łokietek czwartek 9:50-10:35 s.86          co 2.tydz.
21 Teresa Ławrynowicz Piątek 11:40-12:25 s.60
22 Sylwia Machula Poniedziałek 16:15-17:15 p.nauczycielski
23 Martyna Maciejewska Czwartek 10:45-11:30 p.nauczycielksi
24 Mościcka Magdalena Piątek 14:35-15:20 s.61
25 Aleksandra Nalborska Poniedziłaek 17:00-18:00 s.53
26 Aleksandra Praxmajer Poniedziałek 7:00-8:00 s.64
27 Izabela Radzińska czwartek 8:55-9:40 pok. nauczycielski
28 Adrianna Raszkiewicz czwartek 10:45-11:30 p.nauczycielski
29 Wioletta Rudzka Wtorek/Środa 11:00-11.30/11.00-11.30 p. nauczycielski
30 Monika Rutkiewicz Poniedziałek/Czwartek 7:30-8:00/7:30-8:00 biblioteka
31 Natalia Siemaszko Piątek 8:00-8:45 pok. nauczycielski
32 Urszula Smok Wtorek/czwartek 7:30-8:00/7:30-8:00 s.51
33 Małgorzata Szelągiewicz Poniedziałek 9:50-10:35 s.52
34 Justyna Szulerecka Środa 8:40-9:40 p.nauczycielski
35 Bartosz Szwaciński Środa 9:50-10:35 p.nauczycielski
36 Anna Tomczyk Wtorek 17:05-18:05 s.87
37 Jolanta Tukaj Poniedziałek/Środa 11.30-12.00/11.00-11.30 p. nauczycielski
38 Marta Tyrakowska poniedziałek 15:00-16:00 p.nauczycielski
39 Urszula Witak-Szustakiewicz Poniedziałek 13:25-14:25 p.nauczycielski
40 Milena Witkowska-Krysiak czwartek 10:45-11:30  
41 Ewa Zadrożna-Fuks Wtorek 7:50-8:50  
42 Dorota Zarzycka wtorek 10:45-11:30 p.nauczycielski w-f
43 Justyna Zielińska poniedziałek 15:20-16:20 s.88

 

Data dodania: 2022-10-12 18:27:53
Data edycji: 2024-02-16 10:38:33
Ilość wyświetleń: 1718

Nasi Partnerzy

,,Każdy człowiek ma w sobie wiele możliwości, musi je tylko odkryć”

Kartezjusz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej