W naszej szkole każdy uczeń może rozwijać swoje zainteresowania, 

uczestniczyć w ciekawych i bezpłatnych zajęciach pozalekcyjnych.

W roku szkolnym 2019/2020 proponujemy następujące zajęcia:

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

PRZEDMIOT NAZWISKO TERMIN SALA
matematyka 6a J. Zielińska środa 14.35–15.20 88
matematyka 5a E. Kozaczuk czwartek 13.40–14.25 43
matematyka 7a E. Kozaczuk czwartek 14.25–15.20 (co 2 tyg.) 44
matematyka 8a/8b E. Kozaczuk czwartek 15.30–16.15 (co 2 tyg.) 44
j. polski 8b A. Tomczyk piątek 14.35–15.20(co 2 tyg.) 87
j. polski5a A. Tomczyk piątek 14.35–15.20(co 2 tyg.) 87
j. angielski U. Witak-Szustkakiewicz środa 15.30–16.15 (co 2 tygodnie) 40
j. polski M. Stejka piątek 14.30–15.15 41
j. niemiecki J. Skrzypulec piątek 15.30–16.15 62
3a edukacja A. Michalska piątek 12.35–13.20 62
1c edukacja J. Kamińska czwartek 11.40–12.25 53
2a edukacja M. Holak piątek 8.00–8.45 61
historia, WOS A. Praxmajer

wtorek 14.35–15.20,

15.30–16.15

41
2b edukacja B. Rudowska-Tomczak poniedziałek 12.35–13.20 60
1b edukacja A. Matuszewska piątek 11.40–12.25 52
gepografia E. Zadrożna-Fuks czwartek 15:30 44

 KOŁA ZAINTERESOWAŃ

NAZWA KOŁA NAZWISKO TERMIN SALA
Zajęcia koła plastycznego A. Flejter-Wojciechowicz czwartek 14.35–15.20 86
Zajęcia koła plastyczno-modelarskiego A. Flejter-Wojciechowicz czwartek 15.30–16.15 86
Koło Dziennikarskie „Rozgadani“ A. Tomczyk piątek 15.20–16.15(co 2 tyg.) 87
Językowe Koło Teatralne U. Witak-Szustakiewicz środa 16.15–17.00 (co 2 tyg.) 40
Koło Teatralne 1–3 A. Michalska czwartek 13.40–14.25 62
Rozgrywki sportowe J. Osuch środa 14.30–15.20 s. gim.
Koło Robótkowo M. Holak, B. Rudowska-Tomczak poniedziałek 14.00–15.15 (co 2 tyg.) 61
Koło przygotowujące do egz. 8 kl. K. Dyjak wtorek 15.30–16.15 (co 2 tyg.) 40
j. niemiecki (współprowadzenie zajęć z M. Danieluk) A. Matuszewska wtorek 12.35–13.20 52
SKS piłka siatkowa kl. 7 i 8 A. Małas wtorek 15.20–16.50 s.gim.

KONSULTACJE

PRZEDMIOT NAZWISKO TERMIN SALA
biologia A. Flejter-Wojciechowicz piątek 7.30–8.15  
informatyka/technika J. Zielińska poniedziałek15.30–16.15 88
j. niemiecki J. Skrzypulec piątek 15.30–16.15 40
j. polski A. Tomczyk piątek 15.20–16.15(co 2 tyg.) 87
j. angielski U. Witak-Szustakiewicz środa 15.30–16.15 (co 2 tyg.) 40
fizyka J. Gierlińska wtorek 13.20–14.20 (co 2 tyg.) 87

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 21 w Szczecinie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect